Skënderbeu-Laçi/ Korçarët tundin rrjetën, por VAR anulon golin e Mensah (VIDEO)

Po luhet pjesa e pare mes Skënderbeut dhe Laçit ndeshje e vlefshme për javën e 16-të të Superiores.

Vendasit kanë festuar për pak momente teksa kanë tundur rrjetën me anë të Mensah, por sulmuesi sinjalizohet në pozicion jashtë loje në momentin që mori pasimin. Ka dy minuta kontroll nga VAR dhe në fund konfirmohet vendimi i vijërojtësit.

LEXO EDHE  “Katër qen japonezë që flasin”, deklarata e trajnerit të njohur që po bën xhiron e rrjetit