VIDEO/ I riu me ‘Benz GLE’ tenton ta shtypë, djali me thikë në dorë i kthehet dhe e godet nga xhami

Një konflikt ka ndodhur mesditën e sotme pranë kryqëzimit ‘Rinia’ në Vlorë, ku janë përfshirë tre të rinj.

Nga video e publikuar në Faxnews, shihet një i ri me makinë luksoze ‘Mercedes-Benz’ GLE, i cili tenton të shtypë një djalë me xhup ngjyrë blu, i cili mban në dorë një thikë.

LEXO EDHE  Kush do e përfaqësojë PD-në në zgjedhjet e pjesshme lokale? Ja si përgjigjet Noka

Më pas shoferi goditet nga dy të rinj të cilët largohen menjëherë.

Nuk dihet arsyeja e këtij sherri mes dy të rinjve, por deri në këto momente nuk ka asnjë reagim të policisë.