Shkodër, Zjarr i madh në një restorant, policia dhe zjarrfikësit drejt vendngjarjes

Një lokal është shkrumbuar plotësisht mbrëmjen e kësaj të premte në fshatin Reç të bashkisë Malësi e Madhe.

Biznesi Agro-Turizëm ishte hapur vitet e fundit, por fatkeqësisht i gjithë investimi u shkatërrua nga flakët e zjarrit.

LEXO EDHE  Gjekmarkaj: Ti je deputet me votat e PD. Mediu: Mos e kthe personale, duam t’ja fusim njëri-tjetrit

Zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për të shuar flakët, kurse policia po heton për të mësuar shkaqet e ngjarjes.