Beniada i ngatërroi emrin dhe e quajti Ydhi Dhimani, reagimi epik i këngëtarit (Foto+Video)

Modelja Beniada Nishani njihet për “gafat” e saj të lezetshme brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Për shkak se ka jetuar në Itali që në moshën 3-vjeçare, Beniada ka probleme me të shprehurin në shqip. Banorët shkrihen së qeshuri kur e dëgjojnë dhe kërkojnë që ta dëgjojnë sërish.

Videoja ku ajo shfaqet duke i shqiptuar emrin këngëtarit Ylli Limani teksa Einxhel e mëson, po bën xhiron e rrjetit. Beniada dëgjohet ta shqiptojë emrin e këngëtarit: Ydhi Dhimani.

Ylli e ka ndarë videon epike në InstaStory, teksa etiketon Beniadën dhe vendos emojin e syve me zemra.

LEXO EDHE  Erioni i sëmurë në takim, Ana e çon në spital/ Ja çfarë i thanë mjekët

“Prej sot emrin e kom Ydhi Dhimani”- shkruan ai me humor.