VIDEO/ Berisha publikon pamjet: Mercenarët e Lul Kimikut dhunuan demokratët

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video për dhunën që u ushtrua mbi demokratët në protestën e 8 janarit nga ato që i quan “mercenarët e Lulzim Bashës” dhe Policia e Edi Ramës.

“Kjo ishte dhuna më 8 janar e mercenarëve të Lul Kimikut dhe narkobanditëve të Edvin Krimit”, shkroi Berisha në rrjetin sociale, duke publikuar videon e mëposhtme.

LEXO EDHE  Fjalimi i Erdogan, Kuvendi ndalon hyrjen e gazetarëve të pavaksinuar