E RËNDË/ Gjenden 3 fëmijë të vra*ë dhe një grua e plagosur në apartament

Një ngjare e rëndë është regjistruar në SHBA.

Bëhet me dije nga autoritetet amerikane se tre fëmijë janë gjetur të vdekur dhe një grua e plagosur rëndë në një apartament në Kaliforni, SHBA.

Deri më tani ngjarja e rëndë po hetohet si vrasje-vetëvrasje e mundshme.

Zbulimi u bë në rezidencën Le Grand kur policia u thirr për një kontroll mirëqenie për banorët që nuk dukeshin prej ditësh, raporton Yourcentravelly.

LEXO EDHE  Krijohen pistoletat “inteligjente”, përdoren vetëm nga pronari

Ndërkohë që ndër të tjera bëhet me dije se fëmijët ishin të gjithë nën moshën 8 vjeç dhe autoritetet ende nuk kanë komentuar mbi mënyrën e vrasjeve.

Gruaja dukej se kishte plagë të vetë-shkaktuara, thanë autoritetet, dhe është dërguar në spital për trajtim.