Alketa Vejsiu infektohet me Omicron, ja si është gjendja e saj shëndetësore

Foto: Instagram

Moderatorja Alketa Vejsiu ka zbuluar se është infektuar me Omicron dhe për momentin po qëndron në izolim. E pyetur nga ndjekësit në lidhje me simptomat që ka pasur, Vejsiu e ka krahasuar Omicron të ngjashëm me një grip të lehtë.

LEXO EDHE  Pas debateve të shumta, Ilir Shaqiri bën deklaratën e papritur për Donald Veshajn

“Si grip i lehtë, dhimbje fyti, kollë, pak debulesë! Më i lehtë se Covidi. Ndoshta ka ndihmuar dhe vaksinimi me dy doza, dhe fakti që e kam kaluar njëherë vjet Covidin. Tamponin nga hunda bëra unë”, ka treguar moderatorja.