VIDEO/ “Të më thuash ti mua i bëj gjërat për show”, llas sherri mes Beatrix dhe Donaldit

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë zënë dhe shkak është bërë një qengj që u fut brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Sipas këngëtares, aktori i humorit ia mori qengjin para syve sepse ai ka qejf të bëjë “show”.

Nga ana tjetër, Donaldit nuk i ka pëlqyer sjellja e këngëtares dhe e ka quajtur “fëmijë”. Beatrix i ka thënë se ka pritur që ai ta ndajë me të momentin me qengjin, por ai e ka marrë dhe është larguar.