Strazimiri publikon foton: Kush ka zgjedhur këtë të ‘ardhme’ ka zgjedhur edhe ditën e fundit në politikë

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit Gent Strazimiri, ka publikuar një fotografi nga protesta e demokratëve në selinë e PD-së.

Strazimiri thekson se kush ka zgjedhur këtë të ardhme, ka zgjedhur edhe ditët e fundit të tij në politikë.

Postimi i Gent Strazimirit:

Kush ka zgjedhur këtë “të ardhme”, ka zgjedhur edhe ditën e tij të fundit në politikë, së bashku me faqen e zezë, urrejtjen e demokratëve dhe përbuzjen e cilitdo që kërkon një opozitë në këtë vend!

#qëndro_në_këmbë_demokrat

#asnjë_hap_pas

[✌️] [💪] [🇦🇱] [🇺🇲] [💪] [✌️]

LEXO EDHE  Gjekmarkaj: Nëse ndërhyrja e policisë do vinte 5 minuta më vonë, në PD do të kishte arkivole