Foto/ “Tjetër skenë dashurie në BBV”, Donaldi tradhton Beatrixën

Një ndër çiftet më të famshëm të momentit Donald dhe Beatrix, janë padyshim më të komentuarit në shtëpinë më të famshmë në Shqipëri.

Në kuadër të provës javore, shtëpia e Big Brother VIP do të shndërrohet në një fermë deri në spektaklin e së martës.

Banorët do të kujdesen për një lopë, dy dele, një qingj, një dhi dhe 5 pula.

Kjo ka sjellë edhe përplasje mes banorëve. Në një moment, Beatrix duket se është mërzitur me Donaldin dhe këtë e ka bërë të qartë duke thënë: “Donaldi e tradhton Beatrixën me lopën. I thotë Batrixës do të bëj një pikturë dhe ndërkohë pikturon lopën.” Me këtë u shkaktuan shumë të qeshura.

LEXO EDHE  Beniada Nishani ishte një nga “eskortat” e Silvio Berlusconit? (Video)

Por në fakt, Beatrix ishte mërzitur me të sepse donte që të rrinte me qingjin por ia kishte marrë Donaldi.

Reagimi i saj erdhi pasi u ngacmua nga DJ Dagz, i cili i tha: “Ndodh tradhtia e parë në BBV. Beatrix tradhton Donaldin me…”

(Foto) “Ndodh tradhtia e parë në BBV", Donaldi e tradhton