“Fituesi për mua është…”/ Sarah tregon kush fiton “Big Brother Vip”

Sarah Berisha, blogerja e njohur shqiptare,  është komentuar shumë  për lidhjen e saj me DJ PM, që duket se po vazhdon në mënyrë të përsosur edhe pas daljes së saj.

Sarah ishte e ftuar në emisionin pasues të “BB VIP”: “Fan Club Big Brother Albania” për të dhënë intervistën e saj të parë pas eleminimit nga gara.

Moderatorja Dojna Mema i ka drejtuar një pyetje blogeres se kush mendon se do ta fitojë garën sipas saj.

“Do të doja që garën ta fitojë Donaldi ose Beniada; mendoj që do ta fitojë Donaldi. Ai ka qenë miku im më i mirë brenda shtëpisë dhe më ka mbështetur gjithmonë, ndaj tani do të jem unë mbështetja e tij kryesore, krahas familjes së tij.”- u përgijgj ajo.