VIDEO/ Gazi helmon protestuesit, shtrihen në rrugë në gjendje të rënduar

Hedhja e gazit nga brenda selisë së PD-së ndaj protestuesve, e më pas nga ana e policisë që bëri shpërndarjen e tyre nga oborri i Partisë Demokratike, ka shkaktuar probleme me shëndetin e protestuesve.

Qytetarët janë shfaqur në gjendje të rrënduar në rrugën para selisë së PD-së, madje ka pasur dhe nga ata që janë shtrirë në rrugë.

LEXO EDHE  Noka: Taulant Balla nuk mund të flasë në emër të grupit demokrat