Protesta, polica: Do bllokohet qarkullimi i mjeteve në këto rrugë

Policia e Tiranës njofton se për shkak të protestës që po zhvillohet, Policia do devijojë trafikun dhe do të bllokojë disa segmente rrugore.

Segmentet rrugore që tashmë janë të bllokuara:

  • Rruga nga Toptani deri te Parlamenti
  • Rruga “George W. Bush”
  • Bulevardi Zhan D’Ark
LEXO EDHE  FOTO/ Berisha takim me qytetarët në Mirditë, ja kur dhe ku do të mbahet

Policia apelon të gjithë qytetarët që të shmangin lëvizjen në këto akse rrugore.