Hysen Ramaj akuzon Bora Zemanin dhe Olsa Muhametin: Kam prova, ja pse nuk i kam nxjerrë ende

Hysen Ramaj, ish-konkurrenti i “Për’puthen”, u prezantua fillimisht si ish-i dashuri i Alvisës, për të treguar më pas se u rilidhën gjatë programit e për ta akuzuar për tradhti me Bashkimin. Alvisa nga ana tjetër e quajti dhunues e shatazhues.

Së fundmi, gjatë një interviste Hyseni ra dakord me fjalët e Arjanit, i cili ka thënë se po të ishte Hyseni në program ai do dilte çift me Alvisën, por u nda me të, sepse ajo e tradhtoi.

Ai akuzoi produksionin, veçanërisht Olsa Muhametin dhe Bora Zemanin, e cila sipas tij ka thënë se Alvisës i ka ardhur një mesazh e video shantazhuese në celular, provë e cila nuk doli kurrë. Ndërsa është i bindur se ideja për të dhënë se Hyseni është dhunues ishte e Olsës për ta mbajtur Alvisën ende në program, pavarësisht mashtrimeve.

LEXO EDHE  Kush janë tre banorët VIP që rrezikojnë të eliminohen të premten nga shtëpia e "Big Brother"

Hyseni pretendon se ka shumë prova kundra produksionit, por se nuk u mor më me këtë çështje, pasi dikush, i cili ka ndërruar jetë ia la amanet këtë gjë.