Futbollisti i Manchester martohet në fshehtësi me Tyalor me një ceremoni muslimane

Foto: Instagram

Riyad Mahrez dhe Taylor Ward u martuan fshehurazi në fund të vitit të kaluar.

Modelja, 23 vjeç, dhe futbollisti i Manchester City, Riyad, 30 vjeç, u martuan në një ceremoni muslimane të njohur si Nikah dhe nënshkruan një kontratë për t’u siguruar se ishin martuar ligjërisht sipas ligjit islamik.

LEXO EDHE  Skandali i fotos në shtrat/ Ana Lleshi dhe Arjon Luli do të përballen në gjykatë (Foto)

Taylor, e cila është vajza e yllit të Real Housewives Of Cheshire, Dawn Ward, tha fjalën arabe ‘qubool’, që përkthehet si ‘pranoj’, tre herë brenda ditës.

Image