FOTO/ Junior ndryshon “look”, shihni sesi duket sulmuesi i Partizanit

Foto: Partizani.al

Sulmuesi i Partizanit, Stenio Junior ka ndryshuar totalisht “look”. Junior ka prerë flokët teksa këtë e ka shpërndarë vetë si foto në “Story” të rrjetit të tij social në “Instagram” teksa ka publikuar pamjen e flokëve si ishin dhe tani sesi janë me mbishkrimin:

LEXO EDHE  Klasikja Tirana-Vllaznia, zbardhen formacionet zyrtare

“Kërkoni gjithmonë ndryshime, jeta ka nevojë për të”, ishin fjalët e Juniorit në Instagramin e tij.

Braziliani me fanellën e kuqe në kampionat është aktivizuar në total në 14 ndeshje ku ka realizuar 4 gola.