FOTO/ Ja si u gjakos nga mbështetësit e Lulzim Bashës, demokrati protestues

Alban Hoxha, një prej demokratëve të degës nr 6 të PD (zona e Kombinatit), është dhunuar shtazarisht nga personat që ndodheshin në selinë e Partisë Demokratike.

Foto e mëposhtme tregon se Hoxha është goditur në kokë dhe gjakosur nga persona që qëndronin brenda selisë së PD, të thirrur nga Lulzim Basha.

LEXO EDHE  U dhunuan fëmijë e të moshuar, deputeti i PD: Banorëve i është kërkuar të dhurojnë pronën

Nga raportimet mësohet se janë disa persona që janë dhunuar nga njerëzit e Lulzim Bashës, që kanë mbushur selinë e PD, ndërsa policia nuk ka verifikuar asnjë prej tyre.