Protestuesit hapin një nga dyert e PD, futen në seli

Protestuesit e mbledhur këtë të Shtunë para PD-së janë futur në seli pas hapjes së një dere të Partisë Demokratike.

Protestuesit kanë lëshuar thirrje kundër Lulzim Bashën, duke e akuzuar për bashkëpunim me Edi Ramën.

LEXO EDHE  Parashikimi i motit për ditën e hënë, 17 janar 2022

Protestuesit kanë hyrë në kat të parë, ndërkohë në kat të dytë ku është zyra e kryetarit të PD-së dhe zyrat kryesore janë të blinduara me dyer të hekurta.