Banorja e re e “BBV” zbulon të kaluarën e DJ Dagz

Egzona Rafuna është moderatorja që është bërë pjesë e Big Brother VIP tre ditë më parë, por duket se ka njohje me DJ Dagz.

Në një bisedë, ajo i ka treguar se kanë qenë së bashku në vitin e parë të shkollës së lartë për Ekonomik, por ai nuk e mbante mend.

LEXO EDHE  Ish-konkurrenti i “Për’puthen” rikthehet me ish-bashkëshorten: Një lidhje 10-vjeçare nuk harrohet kollaj

Në dhomën e rrëfimit, Egzona zbuloi se DJ Dagz rrinte gjithmonë në fund të klasës me një vajzë dhe nuk e kupton pse bën sikur nuk e kujton.