Balina Bodinaku flet për anën negative të lojës së Meridianit: Dhe informacione nga jashtë

Foto: Big Brother

Pas eliminimit nga “Big Brother”, Meridiani u bë pjesë e studios teksa ka rrëfyer se ishte shumë i kënaqur në rrugëtimin e tij brenda ‘BBV’.

Megjithatë, ai ka treguar se gjërat nuk janë ashtu siç duken brenda shtëpisë dhe se të gjithë po bëjnë lojën e tyre.

LEXO EDHE  Modelja nga Holanda e dashuruar me vendin tonë, ja çfarë thotë për meshkujt shqiptarë

Opinionistja Balina Budinaku ka treguar se Meridiani ka treguar jashtë rregullave të lojës.

“Ti erdhe me informacione nga jashtë, dhe kjo gjë të penalizoi”-i është drejtuar ajo Meridianit.