‘Ro** ku ti kesh’, nëna e Beatrix Ramosajt e shan ndjekësin

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ka një muaj që po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Por, që nga momenti i puthjes së tyre, fansat u ndanë në dy grupe, atë të Borës dhe Beatrixit.

Por, këto komente negative që po bëhen ndaj Beatrix Ramosajt, nëna e saj duket se po i përjeton mjaft keq, saqë reagimet e saj në rrjete sociale kanë qenë të shpeshta.