“I thashë mos u bëj xheloz”, krisje mes Donaldit dhe Beatrixit pas hyrjes së banorëve të rinj

Donaldi dhe Beatrix janë një nga çiftet më të përfolur në shtëpinë e Big Brother VIP, ku herë pas herë ata kanë pasur edhe uljet e ngritjet e tyre.

Por mesa duket mes tyre ka edhe xhelozi dhe kjo u tregua sot në emision. Këngëtarja Beatrix Ramosaj tha se është treguar e distancuar me djemtë e rinj të shtëpisë së Big Brother, të cilët u futën të martën.

Ndërkohë moderatorja Arbana Osmani pyeti Donald Veshajn nëse kjo ka ndodhur për shkak të xhelozisë së tij, por ai ndryshoi temë.

LEXO EDHE  Modelja Heidi Klum nënshkruan kontratë sigurimi 2 milionë dollarëshe për këmbët e saj

Beatrix: Unë çunat i kam përshëndetur si jeni, a jeni mirë, respekte dhe kam vazhduar me gocat.

Eltoni: Dhe unë që e kam njohur nga jashtë nga një produksion tjetër më ka thënë veç çkemi Elton, mirë?

Beatrix: Ditët në vazhdim do ndryshoj.

Arbana: Pse Trixa? Është Donaldi xheloz apo si është puna?

Eltoni: Kur i dhashë trëndafil i thashë Donaldit mos u bëj xheloz edhe nuk e di tashi

Beatrix: Çunat i njoh avash avash, me limit

Arbana: Donald, çke Donald?

Donaldi: Hiç po më hahet.