Çfarë ndodhi? Beatrix Ramosaj “ia plas” të qarës (Video)

Foto: Big Brother

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, gjatë qëndrimit të saj në “Big Brother VIP”, ka treguar se është tip emotiv dhe e kemi parë shpesh të përlotet.

Kështu ka ndodhur dhe së fundmi, teksa në shtëpi është dëgjuar kënga e Alban Ramosajt “Theje”, këngëtarja nuk i ka mbajtur dot lotët pas zërit të vëllait dhe Donaldi ka nxituar ta përqafojë.

LEXO EDHE  Publikoi foto të Hashim Thaçit e Kadri Veselit, reperit shqiptar i ndodh e papritura në Instagram