FOTO/ Vëllai i motrave Mustafa bën për spital gruan, ja çfarë thotë policia

Gjatë ditës së djeshme një grua nga Prizreni ka raportuar në Policinë e Kosovës se është rrahur nga burri i saj.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se personi që rrahu gruan është Liridon Mustafa.

Të njëjtat burime thonë se ai është vëllai i Motrave Mustafa.

LEXO EDHE  Basha: Rama, Meta e Berisha dinozaurët e tranzicionit. Ja pse nuk e duan vettingun

Ai sulmoi fizikisht gruan e tij, ku edhe i shkaktoi lëndime trupore, ku më pas ajo pranoi tretman mjekësor.

Liridoni sot është arrestuar nga Policia e Kosovës dhe është ndaluar për 48 orë.