Bie në kanal, humb jetën 57-vjeçari në Fier

Një 57-vjeçar ka humbur jetën paraditen e sotme në fshatin Drizë të Fierit.

Burime policore bëjnë me dije se 57-vjeçari dyshohet se ishte duke lëvizur në rrugët e fshatit me biçikletë dhe ka rënë në kanal, për arsye ende të paqarta, ku edhe ka humbur jetën.

LEXO EDHE  Tentoi të fusë në burg lëndë narko*ike për djalin, arrestohet babai/ Ja si u zbulua pako postare

Viktima është identifikuar si Fiqeri Muhameti.

Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes për të zbuluar rrethanat që çuan në vdekjen e 57-vjeçarit. Paraprakisht, dyshohet se ngjarja është aksidentale.