‘Albanian rracën ta q***’/ Sherr mes shqiptarit dhe serbit në kufi (Video)

Një përleshje raportohet të ketë ndodhur në kufirin Kroaci – Serbi mes një emigranti nga Kosova dhe një shtetasi serb.

Pamjet janë bërë publike në rrjete sociale ku pretendohet se gjithçka ka ndodhur pas disa provokimeve mes dy të përfshirëve.

LEXO EDHE  Ngacmoi seksualisht 14-vjeçaren, Gjykata cakton masën e sigurisë për biznesmenin që shfaqej në krah të Yuri Kim

Aty shihet se si emigranti afrohet tek makina e serbit dhe pas konfliktit verbal, nisin të konfliktohen edhe fizikisht.

Nuk dihet ende si është nxitur konflikti mes tyre.