Rama hedh në ‘Tik Tok’ videon kur i riu që po griste flamurin serb bie nga lartësia

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në platformën “Tik Tok” momentin kur një i ri ka tërhequr flamurin serb nga shtylla ku ishte vendosur për ta grisur.

Flamuri shqyhet në mes dhe pjesa tjetër mbetet lart.

I riu bie nga një lartësi e konsiderueshme për shkak të grasos që kanë vënë në shtylla, teksa Rama shkruan: “Unë tradhtar dhe ky patriot i bie apo jo? Zot ruaje Shqipërinë nga të marrët”.

@ediramatiktokUnë tradhëtar dhe ky patriot i bie apo jo😂 Zot ruaje Shqipërinë nga të marrët🙏

♬ original sound – EdiRamaTikTok

LEXO EDHE  Krimi në familje/ Përcillen për në banesën e fundit dy fëmijët që u vranë një ditë më parë nga babai