Mevlani rikthehet si konkurrent në ‘Përputhen’, autorja e programit ka dy fjalë për të

Pas Ana Lleshit, edhe Mevlan Shaba do të rikthehet në “Për’puthen” dhe do tentojë sërish të gjejë dashurinë në ekran.

Lajmin e ka bërë të ditur autorja e programit, Olsa Muhameti, me anë të një videoje në rrjete sociale. Mevlani ka firmosur kontratën dhe tani është zyrtarisht pjesë e “Përputhen”.

LEXO EDHE  “Intrigat na ndanë”/ Zbulohet kush është ish i dashuri i Beatrix Ramosajt me të cilin ka tatuazhin e përbashkët në trup

“Shpresoj ta gjesh atë gocën se na e ke sjellë në majë të hundës”, është shprehur Olsa mes të tjerash në video.