FOTO+VIDEO/ Protesta, i vihet flaka flamurit serb

Protestuesit kanë mbërritur në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” ndërsa menjëherë pas mbërritjes kanë djegur edhe flamurin serb q ëish varur në një prej shtyllave të bulevardit para kryeministrisë.

Ndërsa në shtyllat e tjera janë të varur edhe flamuj të tjerë serbë dhe maqedonas, por protestuesit kanë vendosur te djegin vetëm atë të Serbisë.

LEXO EDHE  FOTO/ Takimi në Shkodër, mbahet 1 minutë heshtje për Rragamin