Video epike/ Pas puthjes pasionante me Dj Pm, Sarah hutohet dhe gati sa nuk rrëzohet

Çifti i parë i shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Sarad Berisha dhe Dj PM, pas shumë grindjeve e momenteve mospajtimi, siç duket tani janë shumë të lumtur afër njëri tjetrit.

Sara dhe PM kanë shkëmbyer puthjen e parë para disa ditësh, mesa duket ajo puthje nuk paska qenë e para dhe e fundit nga ana e “çiftit”. Por pas puthjes pasionante, sara hutohet dhe gati sa nuk rrëzohet.