Valon Shehu flet pas eliminimit, zbulon arsyen se pse lahej nudo në “Big Brother Vip”

Foto: Instagram

Këngëtari dhe kitaristi Valon Shehu ka komentuar një prej situatave më të komentuar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Big Brother Vip. Ndryshe nga banorët e tjerë, Valoni lahej pa rroba dhe kjo ka sjellë reagimet e banorëve të tjerë dhe është bërë objekt bisede.

Sipas Valonit, ai djersitej dhe nuk mund të lahej me rroba.

LEXO EDHE  Bebe Rexha u mëson miqve vallen e Tropojës: Le t’i tregojmë botës muzikën shqiptare (Video)

“Se kuptoj pse ata laheshin me rroba, se djersitej, aty nuk dukej, produksioni e ka menduar se aty do të lahesh dhe nuk dukesh. Unë nga palestra djersitesha dhe si mund të lahesha me rroba”, tha Valoni.