Shkodër/ Hidhet nga dritarja e banesës, humb jetën 76-vjeçari

Foto ilustruese

Një 76-vjeçar ka humbur jetën në Shkodër ketë të Hënë. Sipas policisë, ai u hodh nga dritarja e banesës së katit të dytë.

“Rreth orës 04:00, është dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin Rajonal Shkodër, shtetasi Rr.C., 76 vjeç, banues në fshatin Dobraç, Shkodër, i cili ka patur dëmtime në kokë. Ky shtetas dyshohet se është vetëhedhur nga dritarja e katit të dytë të banesës tij dhe për shkak të dëmtimeve ka ndërruar jetë në spital”, njoftoi policia.

LEXO EDHE  Media greke: Rama mund ta ketë vëlla Erdoganin, por s'duhet të harrojë se kush ia fik zjarret

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.