Pikturë e madhe me portretin e Mateos, gjesti që preku familjen (FOTO)

Sot në familjen e Mateos, 8-vjeçarit që u vra në mënyrë makabër nga Klodian Çalamani ka mbërritur një pikturë e madhe.

Piktura me imazhin e Mateos duke buzëqeshur është dërguar nga një djalë nga Shkodra, i cili ka preferuar të ngelet anonim. Familjarët e Mateos e kanë mirëpritur dhe e falenderojnë të riun shkodran për këtë gjest.

LEXO EDHE  E rrallë/ Ka organ femëror dhe mashkullor, shqiptari bën jehonë në mediat ndërkombëtare