Donaldi dhe Beatrix flenë bashkë (VIDEO)

Marrëdhënia e Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj ka qenë shumë e komentuar gjatë kësaj kohe dhe dyshja janë bërë të pandashëm.

Çifti i ri kanë ndarë puthje në buzë dhe përqafime, e janë parë në krahët e njëri-tjetrit thuajse gjithë kohës. Përveç puthjeve ata kanë filluar të flenë bashkë edhe në shtrat.

LEXO EDHE  Për herë të parë në "Big Brother VIP", dy banorë eliminohen sonte nga shtëpia (Video)