Ish-Missi Silvana Bushati takim me Berishën (Foto)

Ish-Missi shqiptar Silvana Bushati, ka zhvillluar një vizitë ditën e some në zyrën e ish-kryeministrit të Shqipërisë Sali Berisha.

Vizita e ish-Missit në zyrën e Berishës, ëhstë një mbështetje që kjo e fundit i jep atij në nismën politike që ka nisur në të gjithë Shqipërinë dhe që do të konkretizohet në Kuvendin e PD më 11 Dhjetor.

LEXO EDHE  Aksident me vd*kje në Fier-Levan

Bushati ëhstë një tjetër bukuroshe që mbështet Berishën, pas ish-missit tjetër Floriana Garo, e cila tashmë ëhstë zyrtarisht Drejtoresha e ‘Foltores’.