Vajza e Ledri Vulës shfaqet me maskë oksigjeni, si është gjendja shëndetësore e Poem Blu (Foto)

Marrë nga "Instagram"

Vajza e reperit Ledri Vula dhe blogeres Sara Hoxhës është një nga vogëlushet më të njohura të “Instagramit”.

Së fundmi, Poem Blu ka patur probleme me shëndetin dhe këtë na i ka konfirmuar vetë Sara teksa ka publikuar një foto të Poem në Instagram ku vogëlushja shihet me maskë oksigjeni në fytyrë.

LEXO EDHE  Sarah Berisha tregon arsyen pse nuk lidhet me Dj PM

“Nuk është më aq e frikshme” -ka shkruar ajo krahas imazhit, duke lënë të kuptohet se Poem ka qenë shumë sëmurë.