Sabiani surprizohet nga fëmijët e tij me një dhuratë nga qielli (Video)

Foto: Instagram

Një bluzë erdhi me dron në shtëpinë e “Big Brother VIP” si një dhuratë dhe njëkohësisht mesazh inkurajues nga fëmijët për Sabianin.

“Forca jote më e madhe, po të ndjekim në çdo second, vazhdo kështu babi. Të duam”, ishte shkruar mbi bluzë, fjalë që e emocionuan pa fund këngëtarin, që u përlot.

Veç tij u përlotën edhe banorët e tjerë, Iliri, Antonela, Einxhel, që i qëndruan afër, duke e mbështetur dhe përqafuar.

LEXO EDHE  Babai i Donaldit surprizon banorët e "BBV", ja çfarë u dërgoi në shtëpi (Video)

Kujtojmë, që para pak javësh, vajza dhe djali i Sabianit, erdhën në shtëpi, për të suprizuar të atin.