Humoristi Sevdai Radogoshi: Gjeta gruan duke qarë se kishte dal Fifi nga “Big Brother”

Foto: Instagram

Humoristi i njohur shqiptar, Sevdai Radogoshi, i njohur ndryshe si Qumili, i ka dhënë një mbështetje të madhe Fifit, sidomos në momentin kur këngëtarja humbi ndjenjat në transmetim live pas një debati me opinionisten e “Big Brother VIP”.

Mesditën e djeshme Fifi lashtëpinë e “BB VIP” dhe shumë persona u mërzitën për daljen e saj pasi e shihnin në finale.

LEXO EDHE  “Më kërcënoi dhe më shau nga robt”, Valon Shehu kërkon të largohet nga "Big Brother"

Qumili, gjatë një bisede në ATV tha se gruaja e tij ka qarë pasi Fifi ka lënë shtëpinë e “BB VIP”.

“Ju kishin bo sytë kuq, kish kajt”, tha ai.