Argjend Rraci rrëfen momentet e tmerrit nga aksidenti me makinë që për pak i mori jetën

Foto: Instagram

Argjend Rraci, në një lidhje skype në “Për’Puthen”, ka rrëfyer momentet e frikshme të aksidentit me makinë të ndodhur ditë më parë. Ai ka pësuar vetëm disa lëndime të vogla, ndërsa theksoi se rripi i sigurimit i shpëtoi jetën.

“Ishte e tmerrshme, makina vetëm përplasej, rripi i sigurimit më shpëtoi jetën, sado që makina përplasej unë vetëm kisha shtrënguar timonin. Gjithçka që mu dëmtua ishte krahu dhe mbrëmë kam pasur dhimbje të shtyllës kurrizore. Ato kanë evituar një tragjedi, aksidenti mund të ishte fatal”- tregoi Argjendi.

LEXO EDHE  "Ti qenke komplet idiot", plas sherri mes Bleona Qeretit dhe Robert Aliajt (Video)