Abortoi fëmijën pak para koncertit, Jessie J shpërthen në lot para fansave: Kam humbur dhe dëgjimin

Artistja e famshme Jessie J shpërtheu në lot në skenë teksa performoi në një koncert në Los Angeles, disa orë pasi njoftoi se kishte pësuar një abort.

Gjatë koncertit të saj në “The Hotel Cafe”, Jessie tha se “nuk ishte ndjerë kurrë më e vetmuar” pasi humbi atë që do të kishte qenë fëmija i saj i parë.

Duke folur për audiencën, Jessie tha mes lotësh: “Vendosa të bëja një fëmijë vetëm dhe për një mrekulli funksionoi për pak kohë dhe dje ishte e vështirë. Ky vit ka qenë viti më i vështirë që më është dashur të kaloj ndonjëherë.

Në dhjetor të vitit të kaluar humba dëgjimin, u diagnostikova me Menieres. Pastaj humba zërin tim, gjë e cila ishte e tmerrshme. Pastaj humba fëmijën tim. E di që do të jem mirë sepse nuk ka asgjë tjetër për të zgjedhur në mënyrën se si jetoj.

Nuk jam ndjerë kurrë më i vetmuar sesa jam ndjerë javën e kaluar”.

LEXO EDHE  Si reagojnë Beatrix dhe Donaldi kur dëgjojnë këngën dedikuar Borës në 'BBV'