Wanda Nara pas skandalit të tradhtisë: Icardi më tha se nëse ndaheshim do të tërhiqej nga futbolli

Foto: Instagram

Marrëdhënia e çiftit të shumëpërfolur së fundmi, Wanda Nara dhe Mauro Icardi, pësoi një goditje të rëndë pak kohë më parë, pasi u zbulua tradhtia nga ana e yllit të PSG-së.

Me kalimin e ditëve, ndjesën e Icardit dhe premtimet e tij, Wanda vendosi që të mos e shkatërrote familjen dhe ta falte atë duke hequr dorë nga divorci.

Së fundmi modelja argentinase ka zbuluar se bashkëshorti i saj i ka thënë se nese do ndahej nga Wanda do tërhiqej nga futbolli dhe se ajo e beson verbërisht atë.

LEXO EDHE  Arjan Konomi shkon tek varri ku prehet Hueyda El Saied, takohet me djalin e artistes

Icardi më tha se nëse ndaheshim do të tërhiqej nga futbolli. China? Ishte gabimi i jetës së tij. Unë besoj në keqardhjen e tij dhe i besoj verbërisht Mauros. Unë kurrë nuk do të isha me një burrë për para”- rrëfeu Wanda.