U fut në tualet teksa Antonela bënte dush, konkurrentja ‘kërcënon’ Valonin/ Çfarë ndodhi më pas mes dyshes (Video)

Valon Shehu është banori më i ri i “Big Brother VIP” dhe Antonela Berisha ka vendosur ti bëjë një rreng të vogël. Antonela tregoi një shaka që i kishte bërë Valonit. Ata të dy rastisën në banjo ku Antonela Berisha ishte duke bërë dush dhe mbasi kishte dalë, ajo mendoi ta ngacmonte pak banorin më të ri të shtëpisë .

A e dini çfarë i bëra Valonit mbrëmë? Isha duke bërë dush dhe duke hyrë Valoni aty në banjo, më shef mua që jam duke bërë dush edhe ndihet në siklet, edhe ikën. Dal unë prej dushi dhe them t’i bëj shaka. I shkoj tek dera dhe i them: ‘Dëgjo këtu çfarë po të them, të jetë hera e fundit që unë kur të jem në banjo ti hyn brenda!’ Dhe ai ngeli kështu. ‘Më fal’ tha ‘Unë nuk e dija’. Mua më kapi gazi. Më tha: ‘Ti s’je normal a!’.”

LEXO EDHE  "Big Brother" merr vendimin e papritur: Instalon pajisjet e specializuara që ndalojnë fluturimin e dronëve mbi shtëpi