Marina Vjollca dhe Getoar Selimi bëhen prindër për herë të parë

Foot: Instagram

Moderatorja Marina Vjollca dhe këngëtari Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Vajza e tyre ka ardhur në jetë, por ende nuk dihet se çfarë emri ka zgjedhur çifti për vogëlushen.

Luana Vjollca, motra e Marinës, ka reaguar në një postim në Instagram ku shkruan:  ‘Ndjenja më e bukur në botë’.

Çifti janë bashkë prej më shumë se katër vitesh dhe para dy vitesh kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një dasmë buzë detit.

LEXO EDHE  Valon Shehu flet pas eliminimit, zbulon arsyen se pse lahej nudo në “Big Brother Vip”