Donald Veshaj deklaroi se është beqar, reagon për herë të parë Bora Zemani

Foto: Big Brother

Hyrja e Meridian Ramçaj dhe Antonela Berishës në shtëpinë e “Big Brother VIP”, çuan në krisjen e parë Semi-Donaldi dhe shkak ishte Bora Zemani.

Antonela dhe Meridiani i lanë Donaldit të kuptojë se jashtë shtëpisë po njihet si i dashuri i Borës, gjë e cila solli në deklaratën e fortë se ai ishte beqar, i vetëm dhe jo në një lidhje.

Së fundmi, Bora Zemani ka reaguar në lidhje me këtë deklaratë dhe me varësen e dhuruar nga Donaldi në qafë tregoi se po e pret aktorin ajshtë dhe atëherë do i japin zgjidhje marrëdhënies së tyre.

LEXO EDHE  Semi Jaupaj flet për herë të parë pas eliminimit nga "Big Brother VIP"

Në lidhje me deklaratën e Donaldit, Bora tha: “Ju e dini qëndrimin tim pavarësisht provokimeve që mund të bëhen se ndoshta po mbahet ndonjë një qëndrim tjetër. Ku i dihet. Ku e dimë ne se çfarë ndodh jashtë!”