Lokomotiva e Moskës-Lazio/ Sfidë deçizive për bardhekaltrit, ja ku mund ta ndiqni “live”

Lazio luan në transfertën e Rusisë ndaj Lokomotiv Moskës në ndeshjen e vlefshme për raundin e 5 të Europa League.

Skuadrat bëjnë pjesë në Grupin E aty ky Lacio, Marsejë dhe Gallatasari do të luftojnë deri në fund për të kaluar grupin.

LEXO EDHE  Video/ Trukim flagrant në Kolumbi, skuadra e Magdalenës përmbys rezultatin për një minutë dhe ngjitet në elitën e futbollit

Lokomotiva e Moskës-Lazio LIVE