Erdhi dimri/ Ulje temperaturash, borë, ngrica dhe…! Ja çfarë ndodh me motin javën e ardhshme

Sipas sinoptikanëve kjo është fundjava e fundit me temperatura tipike të vjeshtës.

Zonat e veriut dhe juglindjes do të përfshihen nga reshjet e dëborës. Problem do të jetë edhe era e cila pritet të arrijë në 70 km në orë, duke shkaktuar det të trazuar.

LEXO EDHE  Akuzat për korrupsion ndaj komisionerit të BE-së Hahn