“Big Brother” fut në sherr çiftin e njohur, Argjira nuk pranon që Graciano të marrë pjesë

Foto: Instagram

Gracano Tagani dhe Argjira Spanca, në një intervistë për emisionin “Pardon My French”, zbuluan se “BBV” mund të ishte arsye për debate mes tyre.

E pyetur nëse do të pranonte të ishte pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Argjira u përgjigj: “Jo, nuk do pranonim të ishim pjesë e “Big Brother Vip”, as çift”.

Graciano tha se pa Argjirën do të dëshironte të përjetonte këtë eksperiencë kaq të veçantë për herë të dytë.

“Me Argjirën nuk do të kisha qejf, pa Argjirën do të kisha hyrë. Një ditë i thashë po nëse futem, ajo më tha ndahemi. Ishte shumë e prerë përgjigja. Por, unë do e mbështesja Argjirën nëse do të futej, edhe pse ajo jo… Argjira mjafton të rrijë siç është. Ajo është shumë pozitive, do ishte serioze, do i kishte peshë fjala, do kishin shumë njerëzit çfarë të mësonin… Unë jam mendje hapur, por thjesht ideja që do i afrohej dikush, mua do më bezdiste shumë”- tha balerini i njohur.

LEXO EDHE  Arjola Demiri e thotë troç: Antonela Berisha nuk meriton të quhet "VIP"