VIDEO/ Gafë qesharake e Neuer, shtylla shpëton portierin e Bayern

Shtylla ka shpëtuar Manuel Neuer. Numri një i Bayern Munich ka marrë një pasim nga Goretzka dhe ka dalë huq në tentativën për të larguar topin.

Megjithatë, fati ka qenë me kapitenin e bavarezëve.

 

LEXO EDHE  Ceremonia e ‘Topit të artë’/ Lionel Messi mer çmimin e parë