Kukësi-Tirana/ Mbyllet pjesa e parë, ja rezultati (VIDEO)

Është mbyllur në barazim pa gola pjesa e parë mes Kukësit dhe Tiranës e vlefshme për javën e 9-të të Superiores.

Bardheblutë kanë pasur kontrollin e lojës në fraksionin e parë të lojës por që gjithsesi rastet e pastra për shënim kanë munguar.

LEXO EDHE  Video/ Trukim flagrant në Kolumbi, skuadra e Magdalenës përmbys rezultatin për një minutë dhe ngjitet në elitën e futbollit

Mundësia e parë e mirë e ndeshjes për Tiranën vjen në minutën e 31-të. Ngoo gjuan nga një distancë e afërt por që topi ndalet nga Tafas.