“Uroj me shpirt një vdekje të ngadaltë”, moderatorja sportive “shpërthen” ndaj kryeinspektorit

Moderatorja sportive Eva Murati ka reaguar ndaj Petraq Rakos, oficerit të komisariatit të policisë Sarandë, i cili u arrestua pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një 13 vjeçare.

Moderatorja ka publikuar një foto të efektivit 63-vjeçar teksa shkruan “uroj me shpirt një vdekje të ngadaltë dhe të hidhur për këtë dhe gjithë monstrat si ky”.

LEXO EDHE  Nipi i përfshirë në ngjarjen e Lezhës, reagon Rrahman Rraja

63-vjeçari Rako u arrestua pak ditë më parë nga SHÇBA pasi u kap në flagrancë duke kryer marrëdhënie seksuale me një 13-vjeçare.

Zyrtari i policisë mësohet se shfrytëzonte të miturën për prostitucion, sëbashku me një 62-vjeçar tjetër, Stefan Koloi, edhe ky i arrestuar.